Sirupy Kitl - Smrkáček Bio
parallax background

Sirupy Kitl – Smrkáček Bio

Borůvky
Červenec 15, 2018
Sladký podmáslový chlebíček s ořechy
Říjen 7, 2018

 

Kdo mě zná, ten ví, že mám moc ráda tradice, bylinky a taky lokální produkty, kterým kvalita a šetrnost k životnímu prostřední není cizí. A právě takové produkty vyrábí společnost Kitl z Jablonce nad Nisou, která se zaměřuje na přírodní sirupy podle regionálních receptur. Nenajdete v nich žádné dochucovače, konzervanty ani barviva.

14

A i o tom je můj blog – ráda zde představím regionální potraviny a výrobce, kteří dělají poctivé produkty.

Produkty, jako vyrábí společnost Kitl, které jsou lokální a odkazují na tradici, má význam kupovat i za cenu možná vyšší ceny. Způsob pěstování ovlivňuje životní prostřední, kterého jsme součástí. A to co jíme, ovlivňuje i přímo naše zdraví. A zdraví je přece k nezaplacení! :)

Protože pomalu nastupuje podzim a posilování imunity je stale aktuálnější, ráda bych vám představila Smrkáčka BIO.

Složení je tak jednoduché, že si ho můžete připravit i doma. Obsahuje pouze mladé smrkové výhonky, třtinový cukr a vitamin C. Pokud se vám do přípravy nechce nebo jste ji letos nestihli, sáhněte po Smrkáčkovi. S nastupujícím stresem ze školy (vašem i dětí :) ) a změnou počasí se bude určitě hodit pro posílení imunity, i při rýmě a nachlazení.

A neoceňuji ho jenom já:

V soutěži Výrobek roku Libereckého kraje, v kategorii Biopotravina získal 1. místo. Ocenila ho v červenci 2017 i Potravinářská komora ČR, která jej označila za nejlepší inovativní potravinářský výrobek v kategorii Mikro podnik.

Produkty si můžete koupit v obchodech se zdravou výživou, v lékárnách i na jejich e-shopu www.kitl.cz.

A jaká je vaše recenze? :) Napište mi to do komentářů.

 

Tajemné pověsti

Protože sirupy Kitl odkazují na tradiční lidové léčitelství, své jméno převzali od tajemné postavy doktora Kittela, který v 18. století žil a léčil nejen na liberecku.

K doktoru Kittelovi se váže mnoho pověstí a zajímavostí. Pokud máte rádi tajemné příběhy, stejně jako já, přečíst si je některé z nich můžete tady.

76

Sledujte mě na sociálních sítích - neuteče vám žádný tip na kvalitní produkty a další inspirace:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *